Hakkımızda

Hakkımızda

MODÜL AKADEMİ, MODÜL Eğitim Araçları’ nın seminer ve kurslarla ilgili faaliyet gösteren bölümüdür. 1992 yılında kurulan şirketimiz, 1997 yılında MODÜL adını almıştır. Uzun yıllar Kemeraltı/İZMİR adresinde faaliyet gösterdik. 2010 yılının sonunda sanayi olanaklarından daha fazla yararlanabilmek için şirketimizi Manisa Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi’ne taşıdık.

26 yıldır endüstri ve sanayide ihtiyaç duyulan çeşitli konularda eğitimler vermekteyiz. Her biri konusunda uzman olan ve en az 15 yıllık deneyime sahip eğitimcilerle birlikte çalışıyoruz. Eğitimcilerimizin tamamına yakını kendi konusu ile ilgili kitap yazarıdır. Ulusal dergilerde yayınlanmış makaleleri vardır.

Önümüzdeki yıllarda daha farklı konularda, eğitimler vermeyi hedefliyoruz. Yeniliğe açık, bilgiye susamış kişi ve kurumları Modül çatısı altında görmek isteriz. Birlikte çalışmak dileğiyle…

Misyon & Vizyon

MODÜL Eğitim Hizmetleri olarak ülkemiz için katma değeri en yüksek olan hizmetin; eğitim olduğunu düşünüyoruz. 26 yıllık deneyimimiz sayesinde faaliyet gösterdiğimiz eğitim konularında lider duruma yükseldik. Ünümüz yurt içinin yanı sıra yurt dışına da taşmıştır.

 

Ülke sanayinin gelişmesi için yerli ürünlere öncelik vermenin gerekliliğine inanıyoruz. Çağdaş ve güncel eğitim tekniklerini kullanarak, bir terzi gibi endüstriyel kuruluşların ihtiyacına uygun ESNEK eğitim programları düzenliyoruz. Eğitimlerimizin tamamı uygulamalı olup, KENDİ ÜRETİMİMİZ OLAN EĞİTİM SETLERİNİ kullanarak uygulamalı eğitimler veriyoruz.

 

MODÜL, önümüzdeki yıllarda sizlerin de desteğiyle daha da büyüyecek ve genişleyecektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz…